



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
1. Номиналды он бір сымды дөңгелек өткізгіш мыс өткізгіштер
қимасы 1,5 мм2, IEC 60228:2004 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,6 мм ПВХ пластикаттан жасалған өзекті оқшаулау.
3. Вулканизацияланбаған резеңке қоспадан жасалған белдік оқшаулау,
арасындағы бос орындарды толтырумен бір мезгілде салынған
бұралған оқшауланған өзектермен.
4. Номиналды қалыңдығы 1,6 мм ПВХ пластикаттан жасалған қабық.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 300/500 В |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2000 В |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 17,5 А ауада |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 20 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 4 сыртқы диаметр |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+70 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 330,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 14,3 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 151 м |
| Масса калькуляторы | — |
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+70 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 17,5 А ауада |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2000 В |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 4 сыртқы диаметр |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 300/500 В |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 20 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |