



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады NYM 3х2,5 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз NYM 3х2,5 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды номиналды үш бір сымды дөңгелек өткізгіш мыс өткізгіштер
қимасы 2,5 мм2, IEC 60228:2004 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,7 мм ПВХ пластикаттан жасалған өзекті оқшаулау.
3. Вулканизацияланбаған резеңке қоспадан жасалған белдік оқшаулау,
арасындағы бос орындарды толтырумен бір мезгілде салынған
бұралған оқшауланған өзектермен.
4. Номиналды қалыңдығы 1,4 мм ПВХ пластикаттан жасалған қабық.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 300/500 В |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2000 В |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 25 Ал ауада |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 20 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 4 сыртқы диаметр |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+70 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 198,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 10,4 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 285 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 252 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы NYM 3х2,5 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Сенімді жеткізушіден Қазақстан бойынша жеткізіліммен жоғары сапалы NYM 3x2.5 кабелін 27% жеңілдікпен сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+70 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 25 Ал ауада |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2000 В |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 4 сыртқы диаметр |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 300/500 В |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 20 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |