

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ААБл 4х50 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз жеткізіліммен ААБл 4х50 кабеліне тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Төрт бір сымды дөңгелек немесе салалық алюминий өткізгіш өзектер
номиналды қимасы 50 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,75 мм тұтқыр қосылыспен сіңдірілген өзектің қағаз оқшаулауы.
3. Номиналды қалыңдығы 0,5 мм тұтқыр қоспамен сіңдірілген белдік қағаз оқшаулағышы.
4. МЕМСТ 24641-81 бойынша герметикалық алюминий қаптамасы.
5. МЕМСТ 7006-72 бойынша "Бл" типті қорғаныс жабыны.
А. Қалыңдығы кемінде 1,5 мм жастық:
— битумдық құрам немесе битум;
— полиэтилентерефталатты таспалар;
— сіңдірілген креп-қағаз немесе кабель;
— битумдық құрам немесе битум;
— сіңдірілген креп-қағаз немесе кабель;
— битумды құрам немесе битум.
B. Қалыңдығы кемінде 0,5 мм болатын екі қара болаттан немесе мырышталған таспадан жасалған сауыт.
В. Қалыңдығы кемінде 2,0 мм сыртқы жабын:
— битумдық құрам немесе битум, немесе тұтқыр жабыстырғыш құрам;
— сіңдірілген кабельді иірімжіп немесе штапельді талшықтан жасалған шыны иірімжіп;
— битумдық құрам немесе битум, немесе тұтқыр жабыстырғыш құрам;
— кабель орамдарының жабысып қалуынан қорғайтын жабын.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 153 А жерде, 146 А ауада |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 450 м-ден, 40% -дан көп емес - 300 м-ден |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 105 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 25 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 870,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 33,0 мм |
| Минималды барабан | № 14а — 300 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 26 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ААБл 4х50 – 1кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жеткізілетін жоғары сапалы AABl 4x50 - 1kV кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 153 А жерде, 146 А ауада |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 105 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 25 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 450 м-ден, 40% -дан көп емес - 300 м-ден |