

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
1. Төрт бір сымды немесе көп сымды салалық алюминий өткізгіш өзектер
номиналды қимасы 120 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,85 мм тұтқыр қосылыспен сіңдірілген өзектің қағаз оқшаулауы.
3. Номиналды қалыңдығы 0,6 мм тұтқыр қоспамен сіңдірілген белдік қағаз оқшаулағышы.
4. МЕМСТ 24641-81 бойынша герметикалық алюминий қаптамасы.
5. МЕМСТ 7006-72 бойынша "Шв" типті қорғаныс жабыны:
— битумдық құрам, тұтқыр жабыстырғыш құрам немесе битум;
— полиэтилентерефталатты таспа;
— қалыңдығы кемінде 2,2 мм престелген поливинилхлоридті қорғаныс шлангісі.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 248 А жерде, 261 А ауада |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 400 м-ден, 40% -дан көп емес - 250 м-ден |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 105 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 25 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 2 349,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 38,0 мм |
| Минималды барабан | № 16 — 250 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 21 м |
| Масса калькуляторы | — |
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 248 А жерде, 261 А ауада |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 105 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 25 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 400 м-ден, 40% -дан көп емес - 250 м-ден |