

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
1. Үш бір сымды немесе көп сымды салалық алюминий өткізгіш өзектер
номиналды қимасы 70 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 2,0 мм тұтқыр қосылыспен сіңдірілген өзектің қағаз оқшаулауы.
3. Толып жатқан өзектер арасындағы саңылауларды қағаздан жасалған әбзелдермен толтыру
қалыңдығы 0,08 мм артық емес.
4. Номиналды қалыңдығы 0,95 мм тұтқыр қоспамен сіңдірілген белдік қағаз оқшаулағышы.
5. Электр өткізгіш қағаздан жасалған экран.
6. МЕМСТ 24641-81 бойынша герметикалық алюминий қаптамасы.
7. МЕМСТ 7006-72 бойынша "Шв" типті қорғаныс жабыны:
— битумдық құрам, тұтқыр жабыстырғыш құрам немесе битум;
— полиэтилентерефталатты таспа;
— қалыңдығы кемінде 2,2 мм престелген поливинилхлоридті қорғаныс шлангісі.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 6 кВ |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 180 А жерде, 178 А ауада |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 450 м-ден, 40% -дан көп емес - 300 м-ден |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 65...80 °C қағаз сіңдіру құрамына байланысты |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 90...105 °C, ҚТ тогы кезінде 200 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 25 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 710,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 34,8 мм |
| Минималды барабан | № 14а — 270 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 29 м |
| Масса калькуляторы | — |
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 180 А жерде, 178 А ауада |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 65...80 °C қағаз сіңдіру құрамына байланысты |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | 90...артық жүктеме кезінде 105 °C, ҚТ тогы кезінде 200 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 25 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 6 кВ |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 450 м-ден, 40% -дан көп емес - 300 м-ден |