



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АВБбШнг 1х185 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АВБбШнг 1х185 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір сымды немесе көп сымды дөңгелек өткізгіш алюминий өзек
номиналды қимасы 185 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 1,7 мм ПВХ пластикаттан жасалған өзекті оқшаулау.
3. Жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған белдік оқшаулау
қалыңдығы кемінде 0,9 мм.
4. ПВХ пластикаттан жасалған шлангісі бар МЕМСТ 7006-72 бойынша "БбШв" типті қорғаныс жабыны
жанғыштығы төмендетілген.
А. Жастық жоқ.
Б. Қалыңдығы кемінде 0,3 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
В. Престелген поливинилхлоридті қорғаныш шлангінің сыртқы жабыны
қалыңдығы кемінде 2,0 мм төмендетілген жанғыштық.
| Номиналды тұрақты кернеу | 1,4 шаршы метр |
| Тұрақты кернеуді сынау | 8,4 шаршы метр |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 436 А ауада, 343 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 20,39 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 7 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 330,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 28,6 мм |
| Минималды барабан | № 12 — 360 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 37 м |
| Масса калькуляторы | — |
АВБШНГ 1х185 – 1кВ кабель тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы 1х185 - 1кВ АВБШНГ кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 436 А ауада, 343 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 20,39 мың |
| Тұрақты кернеуді сынау | 8,4 шаршы метр |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1,4 шаршы метр |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 7 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |