

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АВБбШнг 3х16 - 6кВ кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АВБШНГ 3х16 - 6кВ кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш бір сымды дөңгелек өткізгіш алюминий өзектері номиналды
қимасы 16 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 3,4 мм ПВХ пластикаттан жасалған өзекті оқшаулау.
3. Бұралған оқшауланған өзектер арасындағы ішкі және сыртқы саңылауларды толтыру
жанғыштығы төмендетілген вулканизацияланбаған резеңке қоспадан жасалған кабельдердің.
4. Қалыңдығы кемінде 0,9 мм жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған белдік оқшаулау.
5. Электр өткізгіш қалқан:
— электрөткізгіш резеңкеленген матадан жасалған таспадан жасалған орам түрінде
номиналды қалыңдығы 0,3 мм қабаттасумен;
— немесе электрөткізгіш кабельді қағаздың екі таспасының орамасы түрінде
номиналды қалыңдығы 0,12 мм саңылаумен.
6. Саңылауы бар екі мыс таспадан жасалған орам түріндегі металл қалқан немесе
қалыңдығы кемінде 0,06 мм мыс фольгадан жасалған.
7. Бөлгіш қабат:
— екі полиэтилентерефталатты таспадан орау немесе
жабыны бар термобайланысты жайманың таспалары;
— қалыңдығы кемінде 1,0 мм жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған қаптама.
8. ПВХ пластикаттан жасалған шлангісі бар МЕМСТ 7006-72 бойынша "БбШв" типті қорғаныс жабыны
жанғыштығы төмендетілген.
А. Жастық жоқ.
Б. Қалыңдығы кемінде 0,3 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
В. Престелген поливинилхлоридті қорғаныш шлангінің сыртқы жабыны
қалыңдығы кемінде 2,0 мм төмендетілген жанғыштық.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 6 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 15 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 65 А ауада, 70 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 1,13 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 450 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 2 098,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 36,4 мм |
| Минималды барабан | № 12 — 225 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 23 м |
| Масса калькуляторы | — |
АВБШНГ 3х16 – 6кВ кабель тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы 3x16- 6кВ АВБШНГ кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 65 А ауада, 70 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 1,13 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 15 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 6 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 450 м |