



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АВБШв 1х50 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АВБШв 1х50 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір сымды немесе көп сымды дөңгелек тығыздалған ток өткізгіш
номиналды қимасы 50 мм алюминий өзек2, 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес
МЕМСТ 22483-2012 бойынша.
2. Номиналды қалыңдығы 1,4 мм ПВХ пластиктен жасалған өзекті оқшаулау.
3. Номиналды қалыңдығы 1,0 мм ПВХ пластикаттан жасалған белдік оқшаулау.
4. Қалыңдығы кемінде 0,2 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
5. Номиналды қалыңдығы 1,8 мм ПВХ пластикаттан жасалған герметикалық қорғаныш шланг.
| Номиналды тұрақты кернеу | 1,4 шаршы метр |
| Тұрақты кернеуді сынау | 8,4 шаршы метр |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 176 А ауада, 229 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 3,38 кА |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,8 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 481,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 17,3 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 160 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 103 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы АВБШв 1х50 – 1кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы АВБШв 1х50 - 1кВ кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 176 А ауада, 229 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 3,38 кА |
| Тұрақты кернеуді сынау | 8,4 шаршы метр |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1,4 шаршы метр |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,8 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |