



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АВБШвнг(A)-LS 3х95+1х50 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АВБШвнг(A)-LS 3х95+1х50 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 95 мм үш бір сымды немесе көп сымды секторлық өткізгіш алюминий өткізгіштер2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.Номиналды қимасы 50 мм бір сымды немесе көп сымды секторлық алюминийден жасалған нөлдік өзек немесе жерге тұйықтау өзегі2,МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
2. Өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған өзекшені оқшаулау:
— негізгі өзектерде 1,6 мм;
— нөлдік өткізгіште немесе жерге тұйықтау өткізгішінде 1,4 мм.
3. Көп Тармақты кабельдердің бұралған оқшауланған сымдары арасындағы ішкі және сыртқы саңылауларды толтыру.
4. Номиналды қалыңдығы 1,2 мм төмен өрт қаупі бар ПВХ пластиктен жасалған белдік оқшаулау.
5. Қалыңдығы кемінде 0,3 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
6. Номиналды қалыңдығы 2,2 мм төмен өрт қаупі бар ПВХ пластиктен жасалған герметикалық қорғаныс шлангісі.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 197 А ауада, 214 А жерде |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 6,86 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,1 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 2 792,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 41,4 мм |
| Минималды барабан | № 12 — 185 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 17 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы АВБШвнг(A)-LS 3х95+1х50 –1кВ кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
АВБШвнг(A)-LS 3х95+1х50 – 1кВ жоғары сапалы кабельді Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 197 А ауада, 214 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 6,86 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,1 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |