


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АКВБбШв 14х6 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АКВБбШв 14х6 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 6,0 мм болатын он төрт бір сымды дөңгелек алюминий өзектері2,
МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,7 мм ПВХ пластикаттан жасалған өзекті оқшаулау.
3. Қалыңдығы кемінде 0,5 мм полиэтиленнен немесе ПВХ пластикаттан жасалған бөлгіш қабат
немесе полиамидті, полиэтилентерефталатты үлбірден немесе крепирленгеннен жасалған таспалар түрінде
қалыңдығы кемінде 0,5 мм қағаздар.
4. МЕМСТ 7006-72 бойынша "БбШв" типті қорғаныс жабыны.
А. Жастық жоқ.
Б. Қалыңдығы кемінде 0,3 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
В. Престелген поливинилхлоридті қорғаныш шлангінің сыртқы жабыны
қалыңдығы кемінде 1,8 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 100 Гц-ке дейін 0,66 кВ |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1 шаршы |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 2,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 6,0 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 150 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 51 м кесектермен 10% артық емес, 5% артық емес — 20...50 м |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| үй-жайларда төсеу кезінде кемінде 25 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 901,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 25,4 мм |
| Минималды барабан | № 10 — 295 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 55 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы АКВБбШв 14х6,0 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы АКВБбШв 14х6,0 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 2,5 кВ |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 51 м кесектермен 10% артық емес, 5% артық емес — 20...50 м |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 100 Гц-ке дейін 0,66 кВ |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1 шаршы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 6,0 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл|үй ішінде төсеу кезінде кемінде 25 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 150 м |