
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады сатып алу Кабель АПвБП2г 3х70/16 - 10кВ қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АПвБП2г 3х70/16 - 10кВ кабельге жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш көп сымды дөңгелек тығыздалған алюминий өткізгіш өзектер
номиналды қимасы 70 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2-сыныпқа сәйкес.
2. Полиэтиленнің электрөткізгіш айқаспалы композициясынан жасалған экструдталған қалқан
номиналды қалыңдығы 0,6 мм.
3. Номиналды қалыңдығы 3,4 мм көлденең байланысқан полиэтиленнен жасалған оқшаулау.
4. Полиэтиленнің электрөткізгіш айқаспалы композициясынан жасалған экструдталған қалқан
номиналды қалыңдығы 0,6 мм.
5. Жалпы электрөткізгіш су өткізбейтін таспалардың орамасы түріндегі қабат
қалыңдығы кемінде 0,2 мм.
6. Жалпы номиналды қимасы 16 мм экран2 номиналды мыс сымдардан
диаметрі 0,7...0,9 мм, номиналды мыс таспамен бекітілген
қалыңдығы кемінде 0,1 мм және ені кемінде 8,0 мм.
7. ПВХ пластикаттан немесе мелонмен толтырылған вулканизацияланбаған резеңкеден жасалған өзек
айналасында экрандалған өзектер бұралған қоспалар.
8. Жоғары толтырылған ПВХ пластикаттан немесе мелонмен толтырылған белдік оқшаулау
номиналды қалыңдығы 1,6 мм вулканизацияланбаған резеңке қоспасының,
арасындағы сыртқы саңылауларды толтырумен бір мезгілде салынған
бұралған экрандалған өзектермен.
9. Ламинатталған алюминий-полимерлі таспадан жасалған тығыздағыш қабат, қабатталған
қабаттасуымен алюминий қабатының номиналды қалыңдығы кемінде 0,1 мм.
10. Қалыңдығы кемінде 1,0 мм полиэтиленнен жасалған сауыт астындағы жастық.
11. Номиналды қалыңдығы 0,5 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
12. Номиналды қалыңдығы 2,9 мм полиэтиленнен жасалған қаптама.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 10 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 25 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Мыс қалқанының 20 °С температурадағы кедергісі | 1,19 Ом/км артық емес |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 196 А ауада, 193 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ кабелінің рұқсат етілген тогы | 6,6 мың |
| Мыс қалқанның бір секундтық қысқа тұйықталуының рұқсат етілген тогы | 3,1 мың |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Мыс қалқанының максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 350 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 12 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
Біз APvBP2g 3x70/16 – 10кВ сипаттамаларын білмейміз
Тауардың бағасы АПвБП2г 3х70/16 – 10кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жеткізілетін жоғары сапалы APvBP2g 3x70/16 - 10кВ кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 196 А ауада, 193 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °C |
| Бір секундтық ҚТ кабелінің рұқсат етілген тогы | 6,6 мың |
| Мыс қалқанның бір секундтық қысқа тұйықталуының рұқсат етілген тогы | 3,1 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 25 кВ |
| Мыс қалқанының максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 350 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 12 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 10 кВ |
| Мыс қалқанының 20 °С температурадағы кедергісі | 1,19 Ом/км артық емес |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |