



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АПвБШп 3х6 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АПвБШп 3х6 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш бір сымды дөңгелек өткізгіш алюминий өзектері номиналды
қимасы 6,0 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,7 мм көлденең байланысқан полиэтиленнен жасалған өзекті оқшаулау.
3. Бұралған оқшаулағыштар арасындағы ішкі және сыртқы саңылауларды толтыру
көп тармақты кабельдердің өзектерімен.
4. Номиналды қалыңдығы 1,0 мм ПВХ пластикаттан жасалған белдік оқшаулау.
5. Қалыңдығы кемінде 0,2 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
6. Номиналды қалыңдығы 1,8 мм полиэтиленнен жасалған герметикалық қорғаныс шлангісі.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 43 А ауада, 50 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 0,52 кА |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 150 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 130 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 318,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 15,5 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 157 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы АПвБШп 3х6,0 – 1кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жеткізілетін жоғары сапалы 3х6,0 - 1кВ жоғары сапалы кабельді сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 43 А ауада, 50 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 0,52 кА |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 130 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 150 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |