

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады АСГ 3х35 - 10кВ кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз АСГ 3х35-10кВ кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш бір сымды дөңгелек немесе салалық алюминий өткізгіш өткізгіштер
номиналды қимасы 35 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 2,75 мм тұтқыр қосылыспен сіңдірілген өзектің қағаз оқшаулауы.
3. Толып жатқан өзектер арасындағы саңылауларды қағаздан жасалған әбзелдермен толтыру
қалыңдығы 0,08 мм артық емес.
4. Номиналды қалыңдығы 1,25 мм тұтқыр қоспамен сіңдірілген белдік қағаз оқшаулағышы.
5. Электр өткізгіш қағаздан жасалған экран.
6. МЕМСТ 24641-81 бойынша герметикалық қорғасын қабықшасы.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 10 кВ |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 110 А жерде, 106 А ауада |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 450 м-ден, 40% -дан көп емес - 300 м-ден |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 60...70 °C қағаз сіңдіру құрамына байланысты |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80...90 °C, ҚТ тогы кезінде 200 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 2 559,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 28,7 мм |
| Минималды барабан | № 12 — 360 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 19 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы АСГ 3х35–10кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
АСГ 3х35–10кВ жоғары сапалы кабельді Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27% жеңілдікпен жеткізу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 110 А жерде, 106 А ауада |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 60...70 °C қағаз сіңдіру құрамына байланысты |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | 80...шамадан тыс жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 200 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 10 кВ |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | партияның кемінде 60% —ы 450 м-ден, 40% -дан көп емес - 300 м-ден |