



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ВБбШв 3х150+1х50 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ВБбШв 3х150+1х50 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш көп сымды секторлық номиналды өткізгіш мыс өткізгіштер
қимасы 150 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2-сыныпқа сәйкес.
Бір сымды немесе көп сымды дөңгелек немесе секторлық
номиналды қимасы 50 мм жерге тұйықтаудың мыс өзегі2,
МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
2. ПВХ пластикаттан жасалған өзектерді оқшаулау:
— негізгі өзектерде 1,6 мм;
— жерге тұйықтау талсымында 1,4 мм.
3. Белдік оқшаулау:
— қалыңдығы кемінде 0,9 мм ПВХ пластикаттан престелген;
— екі поливинилхлоридті таспадан және креп-қағаздың екі таспасынан тұратын қабат түрінде
жалпы қалыңдығы кемінде 1,1 мм;
— немесе қалыңдығы кемінде 0,9 мм поливинилхлоридті таспалардан жасалған қабат түрінде.
4. МЕМСТ 7006-72 бойынша "БбШв" типті қорғаныс жабыны.
А. Жастық жоқ.
B. Қалыңдығы кемінде 0,3 мм мырышталған болаттан немесе болаттан жасалған екі таспадан жасалған сауыт.
Мырышпен қапталмаған таспалар битуммен немесе битум қоспасымен жабылуы керек және
полиэтилентерефталатты таспамен.
В. Престелген поливинилхлоридті қорғаныш шлангінің сыртқы жабыны
қалыңдығы кемінде 2,4 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 370 А ауада, 363 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 16,30 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 7 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 6 635,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 50,4 мм |
| Минималды барабан | № 14а — 130 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 7 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ВБбШв 3х150+1х50 – 1кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы VBBSHV 3x150+1x50 - 1kV кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 370 А ауада, 363 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 16,30 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 7 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |