



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ВБШвнг(А) 3х35+1х16 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз vbshvng(A) 3x35+1x16 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш бір сымды немесе көп сымды дөңгелек немесе салалық өткізгіш мыс өткізгіштер
номиналды қимасы 35 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
Бір сымды немесе көп сымды дөңгелек мыс нөлдік өзек немесе жерге тұйықтау өзегі
номиналды қимасы 16 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1 немесе 2 сыныпқа сәйкес.
2. ПВХ пластикаттан жасалған өзектерді оқшаулау:
— негізгі өзектерде 1,2 мм;
— нөлдік өткізгіште немесе жерге тұйықтау өткізгішінде 1,0 мм.
3. Бұралған оқшаулағыштар арасындағы ішкі және сыртқы саңылауларды толтыру
көп тармақты кабельдердің өзектерімен.
4. Номиналды қалыңдығы 1,0 мм ПВХ пластикаттан жасалған белдік оқшаулау.
5. Қалыңдығы кемінде 0,2 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
6. Жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған герметикалық қорғаныш шланг
номиналды қалыңдығы 2,0 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 137 А ауада, 158 А жерде |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 3,86 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,9 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 937,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 29,7 мм |
| Минималды барабан | № 10 — 220 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 25 м |
| Масса калькуляторы | — |
VBSHVNG(A) 3x35+1x16 – 1кВ өнім кабелінің бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
VBSHVNG(A) 3x35+1x16 – 1кВ жоғары сапалы кабельді Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27% жеңілдікпен жеткізу арқылы сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 137 А ауада, 158 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 3,86 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | артық жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,9 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |