




111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ВВГнг 3х120+1х70 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ВВГнг 3х120+1х70 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Үш көп сымды секторлық номиналды өткізгіш мыс өткізгіштер
қимасы 120 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2-сыныпқа сәйкес.
Бір көп сымды секторлық мыс нөлдік өзек номиналды
қимасы 70 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2-сыныпқа сәйкес.
2. ПВХ пластикаттан жасалған өзектерді оқшаулау:
— негізгі өзектерде 1,5 мм;
— нөлдік талсымда 1,4 мм.
3. Жанғыштығы төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған қаптама, тиісті
Обп-2 санаттары МЕМСТ 23286-78 бойынша, номиналды қалыңдығы 2,1 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 321 А ауада, 321 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 13,21 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 7 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 4 598,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 39,4 мм |
| Минималды барабан | № 12 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 10 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ВВГнг 3х120+1х70 – 1кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы VVGng 3x120+1x70 - 1kV кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 321 А ауада, 321 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 13,21 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 7 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |