



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ВВГнг 3х6+1х2,5 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ВВГнг 3х6+1х2,5 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 6,0 мм үш бір сымды дөңгелек өткізгіш мыс өткізгіштер2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.Номиналды қимасы 2,5 мм бір сымды дөңгелек мыс жерге тұйықтау өткізгіші2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. ПВХ пластикаттан жасалған өзектерді оқшаулау:
— негізгі өзектерде 1,0 мм;
— жерге тұйықтау талсымында 0,8 мм.
3. Номиналды қалыңдығы 1,5 мм МЕМСТ 23286-78 бойынша Обп-2 санатына сәйкес келетін жанғыштығы төмен ПВХ пластиктен жасалған қаптама.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 49 А ауада, 58 А жерде |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 0,65 кА |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 9 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 450 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 325,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 13,9 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 265 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 153 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ВВГнг 3х6,0+1х2,5 – 1кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Жоғары сапалы ВВГнг 3х6,0+1х2,5 – 1кВ кабелін Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жеткізу арқылы сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 49 А ауада, 58 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 0,65 кА |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 80 °C, ҚТ тогы кезінде 160 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7,5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 9 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 450 м |