




111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ВВГнг(A)-FRLS 1х95 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ВВГнг(A)-FRLS 1х95 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір көп сымды дөңгелек тығыздалған өткізгіш мыс өткізгіш номиналды
қимасы 95 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2-сыныпқа сәйкес.
2. Кемінде 40 қабаттасатын орам түріндегі термиялық тосқауыл%
номиналды қалыңдығы 0,14 мм құрамында слюда бар екі таспадан.
3. Өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған өзекшені оқшаулау,
номиналды қалыңдығы 1,6 мм.
4. Номиналды өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған белдік оқшаулау
қалыңдығы 1,0 мм.
5. Өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған қаптама, тиісті
Обп-2 санаттары МЕМСТ 23286-78 бойынша, номиналды қалыңдығы 1,7 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 280 А ауада, 286 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 10,48 мың |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,1 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 154,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 19,5 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 130 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 43 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ВВГнг(A)-FRLS 1х95–1кВ кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жеткізілетін жоғары сапалы VVGng(A)–FRLS 1x95 - 1кВ кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 280 А ауада, 286 А жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Бір секундтық ҚТ рұқсат етілген тогы | 10,48 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 3,5 кВ |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | шамадан тыс жүктеме кезінде 90 °C, ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1 кВ |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 4,1 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |