



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады сатып алу Кабель КГ 3х150+1х70 қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз КГ 3х150+1х70 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. МЕМСТ 22483-2012 бойынша 5-сыныпқа сәйкес келетін өткізгіш көп сымды мыс өткізгіштер:
— номиналды қимасы 150 мм үш негізгі талсым2;
— номиналды қимасы 70 мм нөлдік өзек2.
2. Номиналды қалыңдығы резеңкеден жасалған оқшаулау:
— негізгі өзектерде 2,0 мм;
— нөлдік талсымда 1,6 мм.Оқшаулағыштың жабысып қалуын болдырмау үшін өткізгіш өзекке синтетикалық пленканы қолдануға болады.
3. Бұралған өзектер тальк ұнтағымен немесе синтетикалық үлбір қабатымен жабылған.
4. Жалпы номиналды қалыңдығы 6,0 мм резеңкеден жасалған бір немесе екі қабатты қабық.
Кабельдер жылжымалы механизмдерді 400 Гц дейінгі жиіліктегі номиналды айнымалы кернеуі 380 В немесе тұрақты номиналды кернеуі 660 В болатын электр желілеріне қосуға арналған.
660 В кабельдер жиілігі 400 Гц-ке дейінгі айнымалы кернеу 660 В немесе тұрақты кернеу 1000 В, өткізгіш өткізгіштердің рұқсат етілген қыздыру температурасында радиусы кемінде 8 кабель диаметрі бар иілулері бар жылжымалы механизмдерді электр желілеріне қосуға арналған. 75°C дейін. КГ кабельдері дәнекерлеу машиналарында, сондай-ақ дәнекерлеу жұмыстарының әртүрлі түрлерін жүзеге асыру үшін пайдаланылуы мүмкін.
Кабельдер көтергіш-көлік жабдығында қолдануға арналмаған.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 660 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 2,5 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 385 А |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 125 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 75 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 8 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 4 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 8 630,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 64,9 мм |
| Минималды барабан | № 18 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 5 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы КГ 3х150+1х70 кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы КГ 3х150+1х70 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 385 А |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 75 °С |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 2,5 кВ |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 8 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 660 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 4 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 125 м |