


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады сатып алу Кабель КГЭ-ХЛ 3х50+1х16+1х10 - 6кВ қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз КГЭ-ХЛ 3х50+1х16+1х10 - 6кВ кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды үш көп сымды мыс дөңгелек негізгі өзектер
қимасы 50 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 5-сыныпқа сәйкес.
Бір көп сымды мыс дөңгелек өзек номиналды жерге тұйықтау
қимасы 16 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 5-сыныпқа сәйкес.
Бір көп сымды мыс дөңгелек қосалқы өзек номиналды
қимасы 10 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 5-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,4 мм электр өткізгіш резеңкеден жасалған қалқан
негізгі өзектерді оқшаулау астында.
3. Номиналды қалыңдығы резеңкеден жасалған оқшаулау:
— негізгі өзектерде 4,0 мм;
— қосалқы талсымда 2,5 мм.
Жерге тұйықтау өзегінде оқшаулау жоқ.
4. Номиналды қалыңдығы 0,4 мм электр өткізгіш резеңкеден жасалған қалқан
негізгі өзектердің оқшаулауының үстінде.
5. Синтетикалық үлбірден жасалған бөлгіш қабат.
Бөлгіш қабаттың болмауына жол беріледі.
6. Жалпы номиналды қалыңдығы 5,0 мм резеңкеден жасалған екі қабатты қабық.
Қабықтың сыртқы қабаты суыққа төзімді резеңкеден жасалған.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 6 кВ негізгі өзектер |
| жиілігі 50 Гц 0,38 кВ қосалқы талсымның | |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 15 кВ негізгі өзектер |
| жиілігі 50 Гц 2 кВ қосалқы талсымның | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 235 А |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Экранның кедергісі 20 °С кезінде | 300 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 6 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | дайындалған күннен бастап кемінде 3 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 4 309,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 53,9 мм |
| Минималды барабан | № 14а — 120 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 11 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы КГЭ-ХЛ 3х50+1х16+1х10 – 6кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы KGE–XL 3x50+1x16+1x10 - 6Kv кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 235 А |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °С |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 2 кВ қосалқы талсым|жиілігі 50 Гц 15 кВ негізгі талсым |
| Иілудің ең аз радиусы | 6 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 0,38 кВ қосалқы талсым|жиілігі 50 Гц 6 кВ негізгі талсым |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Экранның кедергісі 20 °С кезінде | 300 Ом/км артық емес |
| Қызмет ету мерзімі | дайындалған күннен бастап кемінде 3 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 200 м |