

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады КИПЭВКВ 2х2х0,6 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз КИПЭВКВ 2х2х0,6 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Төрт жеті сымды дөңгелек мыс қалайыланған номиналды ток өткізгіш өзектер
диаметрі 0,6 мм, номиналды диаметрі 0,2 мм сымдардан бұралған.
2. Полиэтиленнен жасалған оқшаулау. Оқшауланған веналар екі жұптан тұрады.
3. Ортақ экран:
— мыс қалайыланған түйіспелі сымы бар алюмополимерлі таспа;
— тығыздығы 88...92% мыс қалайыланған сымдардан өрілген.
4. ПВХ пластикаттан жасалған қабық.
5. Мырышталған болат сымдардан өрілген сауыт.
6. ПВХ пластикаттан жасалған қорғаныш шланг.
| Толқындық кедергі | 120±12 Ом |
| Өшу коэффициенті | 1,0 мГц жиілікте 0,021 дБ/м артық емес |
| Будың электрлік сыйымдылығы | 42 қФ/м артық емес |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 100 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+70 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 25 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 243,3 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 15,3 мм |
| Минималды барабан | № 10 — 790 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 205 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы КИПЭВКВ 2х2х0,6 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы КИПЭВКВ 2х2х0,6 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта рәсімдеңіз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Толқындық кедергі | 120±12 Ом |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+70 °C |
| Өшу коэффициенті | 1,0 мГц жиілікте 0,021 дБ/м артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 25 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Будың электрлік сыйымдылығы | 42 қФ/м артық емес |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 100 Ом/км артық емес |