

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады КОГ1-ХЛ 1х50 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз КОГ1-ХЛ 1х50 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір көп сымды мыс өткізгіш өзек номиналды
қимасы 50 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 6-сыныпқа сәйкес.
2. Өткізгіш өзекке синтетикалық пленка төселіп, оның алдын алады
оқшаулауды жабыстыру.
3. Номиналды қалыңдығы 1,0 мм суыққа төзімді резеңкеден жасалған оқшаулау.
4. Номиналды қалыңдығы 1,2 мм суыққа төзімді резеңке қабық.
Оқшаулау мен қаптаманы бір мезгілде қабаттастыруға немесе қолдануға болады
номиналды қалыңдығы 2,2 мм оқшаулағыш-қорғаныс қабықшасының.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 220 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 372 А |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | 100 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 75 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 3 сыртқы диаметр |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 4 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 610,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 15,8 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 81 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы КОГ1-ХЛ 1х50 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы КОГ1-ХЛ 1х50 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 372 А |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 75 °С |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 3 сыртқы диаметр |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 220 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 50 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 4 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | 100 м |