


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ШШВНГ(А) 1х2х0,5 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ШШВНГ(А) 1х2х0,5 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Екі көп сымды мыс қалайыланған номиналды ток өткізгіш өткізгіштер
қимасы 0,5 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 3-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,5 мм ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау.
Оқшауланған веналар бір жұптық формациялар болып табылады.
3. Полиэтилентерефталатты үлбірден жасалған таспа түріндегі белдік оқшаулау,
қабаттасып салынған.
4. Жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан немесе одан жасалған бөлгіш қабат
номиналды қалыңдығы 0,8 мм бормен толтырылған вулканизацияланбаған резеңкеден.
5. Номиналды қалыңдығы 1,2 мм жанғыштығы төмен ПВХ пластиктен жасалған қабық.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 500 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 750 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 10 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |
| Иілудің ең аз радиусы | 3 сыртқы диаметр |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 106,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 8,7 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 510 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 471 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ШЖВНГ(А) 1х2х0,5 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы MKSVng(A) 1x2x0.5 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 3 сыртқы диаметр |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 500 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 750 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 10 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |