



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады МКЭШВнг(A)-LS 4х2х1 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз МКЭШВнг(A)-LS 4х2х1 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды сегіз көп сымды мыс қалайыланған өткізгіш өткізгіштер
қимасы 1,0 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 3-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау
қалыңдығы 0,5 мм. Оқшауланған веналар төрт жұптан тұрады.
3. Полиэтилентерефталатты үлбірден жасалған таспа түріндегі белдік оқшаулау,
қабаттасып салынған.
4. Мыс сымдардан жасалған тығыздығы кемінде 65% өрім түріндегі жалпы қалқан
номиналды диаметрі 0,25 мм артық емес.
5. Өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған бөлгіш қабат немесе
номиналды қалыңдығы 0,8 мм бормен толтырылған вулканизацияланбаған резеңкеден жасалған.
6. Номиналды өрт қауіптілігі төмендетілген ПВХ пластикаттан жасалған қабық
қалыңдығы 1,5 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 500 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 750 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 10 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 250 м |
| Иілудің ең аз радиусы | 3 сыртқы диаметр |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 347,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 14,5 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 144 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы МКЭШ ВНГ(A)-LS 4х2х1,0 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жеткізілетін жоғары сапалы MKESHVNG(A)-LS 4x2x1.0 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 3 сыртқы диаметр |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 500 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 750 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 10 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 250 м |