
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады П-268 сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз П-268 жеткізілімімен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Жетіден бұралған екі көп сымды дөңгелек өткізгіш жіптер
номиналды диаметрі 0,25 мм болат және он екі мыс сым.
Өткізгіштер ішкі ілмектерде 1+6 болат сымдар жүйесі бойынша бұралған,
сыртқы қаптамадағы 12 мыс сым.
2. Номиналды қалыңдығы 0,9 мм полиэтиленнен жасалған оқшаулау.
3. Оқшауланған өзектер оң жаққа 100...120 мм қадаммен бұралған.
| Өтуге арналған сынақ кернеуі | 3000 Жылы |
| Қарсылық 20 °С температурада өмір сүрді | 33,0 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1,0 ГОм·км |
| Оқшауланған өзектің үзу күші | кемінде 637 Н |
| Құрылыстың ұзындығы | 1500±30 м |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+65 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 35,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 3,4 мм |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 428 м |
| Масса калькуляторы | — |
П-268 тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Сенімді жеткізушіден Қазақстан бойынша жеткізіліммен жоғары сапалы П-268 ұшағын 27%-ға дейінгі жеңілдікпен сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+65 °C |
| Өтуге арналған сынақ кернеуі | 3000 Жылы |
| Оқшауланған өзектің үзу күші | кемінде 637 Н |
| Қарсылық 20 °С температурада өмір сүрді | 33,0 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1,0 ГОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | 1500±30 м |