
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады П-270 сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз П-270 жеткізілімімен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Төрт жеті сымды дөңгелек мыс өткізгіш өткізгіштер,
номиналды диаметрі 0,49 мм сымдардан бұралған.
2. Номиналды қалыңдығы 1,0 мм полиэтиленнен жасалған оқшаулау.
3. Полиэтиленнен жасалған өзек, оның айналасында оқшауланған өзектер орналасқан.
4. Номиналды қалыңдығы 0,9 мм полиэтиленнен жасалған ішкі қаптама,
саңылауларды толтыра отырып, бұралған өзектерге салынған.
5. Номиналды қалыңдығы 0,15 мм алюминий таспалы экран.
6. Қалайыланған немесе мырышталған 24 болаттан жасалған екі аралық түріндегі қатайтатын орам
номиналды диаметрі 0,3 мм сымдар.
7. ПВХ пластикаттан жасалған сыртқы диаметрі 14 мм-ге жеткенше қапталған қабық.
| Қарсылық 20 °С температурада өмір сүрді | 135 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5,0 ГОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | 250±5 м |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+55 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 12 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 240,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 14,0 мм |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 208 м |
| Масса калькуляторы | — |
П-270 тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы П-270 сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+55 °C |
| Қарсылық 20 °С температурада өмір сүрді | 135 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5,0 ГОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 12 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | 250±5 м |