
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады П-275 2х0,35 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз П-275 2х0,35 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Алты болаттан бұралған екі көп сымды дөңгелек өткізгіш өзектер
номиналды диаметрі 0,25 мм мырышталған немесе қалайыланған сымдар
номиналды диаметрі 0,26 мм бір мыс сымның айналасында.
2. Номиналды қалыңдығы 0,5 мм ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау.
3. Оқшауланған өзектер 70...90 мм қадаммен бұралған.
| Өтуге арналған сынақ кернеуі | 2000 жылы |
| Жұп өткізгіштердің кедергісі 20 °С температурада | 500 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1,0 мОм·км |
| Кабельдің үзілу күші | кемінде 600 Н |
| Құрылыстың ұзындығы | 600±10 м |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+50 °C |
| Есептік салмақ (салмақ) | 14,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 2,2х4,3 мм |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 3 571 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы П-275 2х0,35 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы П-275 2х0,35 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+50 °C |
| Өтуге арналған сынақ кернеуі | 2000 жылы |
| Кабельдің үзілу күші | кемінде 600 Н |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1,0 мОм·км |
| Жұп өткізгіштердің кедергісі 20 °С температурада | 500 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | 600±10 м |