
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады П-296М сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз П-296М жеткізуге тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Төрт жеті сымды дөңгелек мыс өткізгіш өткізгіштер,
номиналды диаметрі 0,35 мм сымдардан бұралған.
2. Полиэтиленнен жасалған диаметрі жеткенге дейін талсымға салынған оқшаулау
оқшаулау бойынша 2,35 мм.
3. Полиэтиленнен жасалған өзек, оның айналасында оқшауланған өзектер орналасқан.
4. Полиэтиленнен жасалған, ширатылған талсымдарға салынған ішкі қабық
диаметрі 7,16 мм жеткенге дейін аралықтарды толтырумен.
5. Номиналды диаметрі 0,23 мм 90 мыс сымнан жасалған орам түріндегі қалқан.
6. Қалайыланған немесе мырышталған 36 болаттан жасалған екі ілмек түріндегі қатайтатын орам
қабықтың ішінде номиналды диаметрі 0,25...0,30 мм сымдар.
7. Суыққа төзімді ПВХ пластикаттан жасалған қаптама, қапталған
сыртқы диаметрі 11,4 мм жеткенге дейін.
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 2 мин |
| Қарсылық 20 °С температурада өмір сүрді | 53,0±2,5 Ом/км |
| Экранның кедергісі 20 °С кезінде | 7,0 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5,0 ГОм·км |
| Жұптың жұмыс сыйымдылығы | 44,6±2,2 нФ/км |
| Құрылыстың ұзындығы | 500±5 м |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+55 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 12 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 179,5 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 11,4 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 285 м № 8 — 360 м № 8а — 630 м № 10 — 1400 м № 12 — 2270 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 278 м |
| Масса калькуляторы | — |
П-296М тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы П-296М сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 2 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+55 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Жұптың жұмыс сыйымдылығы | 44,6±2,2 нФ/км |
| Қарсылық 20 °С температурада өмір сүрді | 53,0±2,5 Ом/км |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5,0 ГОм·км |
| Экранның кедергісі 20 °С кезінде | 7,0 Ом/км артық емес |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 12 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | 500±5 м |