


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПвП2г 1х400/35 - 10кВ кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПвП2г 1х400/35 - 10кВ кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір көп сымды дөңгелек тығыздалған мыс өткізгіш өзек номиналды
қимасы 400 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2-сыныпқа сәйкес.
2. Полиэтиленнің электрөткізгіш айқаспалы композициясынан жасалған экструдталған қалқан
номиналды қалыңдығы 0,9 мм.
3. Номиналды қалыңдығы 3,4 мм көлденең байланысқан полиэтиленнен жасалған оқшаулау.
4. Полиэтиленнің электрөткізгіш айқаспалы композициясынан жасалған экструдталған қалқан
номиналды қалыңдығы 0,6 мм.
5. Жалпы электрөткізгіш су өткізбейтін таспалардың орамасы түріндегі қабат
қалыңдығы кемінде 0,2 мм.
6. Жалпы номиналды қимасы 35 мм экран2 номиналды мыс сымдардан
диаметрі 0,7...2,0 мм, номиналды мыс таспамен бекітілген
қалыңдығы кемінде 0,1 мм және ені кемінде 8,0 мм.
7. Электрөткізгіш қағаз таспасынан жасалған бөлгіш қабат, электрөткізгіш
синтетикалық таспа немесе электр өткізгіш су бөгегіш таспа.
8. Ламинатталған алюминий-полимерлі таспадан жасалған тығыздағыш қабат, қабатталған
қабаттасуымен алюминий қабатының номиналды қалыңдығы кемінде 0,1 мм.
9. Номиналды қалыңдығы 2,5 мм полиэтиленнен жасалған қаптама.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 10 кВ |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 25 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Мыс қалқанының 20 °С температурадағы кедергісі | 0,542 Ом/км артық емес |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 891...959 А ауада, 633...677 А жерде |
| Бір секундтық ҚТ кабелінің рұқсат етілген тогы | 57,2 мың |
| Мыс қалқанның бір секундтық қысқа тұйықталуының рұқсат етілген тогы | 6,7 мың |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Мыс қалқанының максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 350 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 4 708,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 42,8 мм |
| Минималды барабан | № 14а — 180 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 10 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ПвП2г 1х400/35 – 10кВ кабель сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы ПвП2г 1х400/35 - 10кВ кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 10 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 891...959 А ауада, 633...677 Ал жерде |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °C |
| Бір секундтық ҚТ кабелінің рұқсат етілген тогы | 57,2 мың |
| Мыс қалқанның бір секундтық қысқа тұйықталуының рұқсат етілген тогы | 6,7 мың |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | жиілігі 50 Гц 25 кВ |
| Мыс қалқанының максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 350 °C |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | ҚТ тогы кезінде 250 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 15 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 10 кВ |
| Мыс қалқанының 20 °С температурадағы кедергісі | 0,542 Ом/км артық емес |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 30 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |