

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады СБВГнг(А) 21х0,9 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз СБВГнг(А) 21х0,9 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Диаметрі 0,9 мм бір сымды мыс өткізгіш өзек.
2. Номиналды қалыңдығы 0,45 мм полиэтиленнен жасалған өзекті оқшаулау.
3. Өткізгіш өзектер шоғырға немесе өзекке біріктіріледі.
4. Полиэтилентерефталаттан, полиамидтен жасалған белдік оқшаулау,
полиэтиленнен, қағаздан немесе ПВХ жабындары бар таспалар,
немесе ПВХ пластикаттан жасалған экструдталған оқшаулау.
5. Қалыңдығы кемінде 1,7 мм жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған қаптама.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 28,8 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 300 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+60 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 12 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 270,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 14,5 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 185 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы SBVGng(A) 21x0.9 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы SBVGng(A) 21x0.9 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+60 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 12 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 300 м |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 28,8 Ом/км артық емес |