

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады сатып алу Кабель СБЗПБбШв 21х0,9 қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз СБЗПБбШв 21х0,9 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Диаметрі 0,9 мм бір сымды мыс өткізгіш өзек.
2. Номиналды қалыңдығы 0,45 мм полиэтиленнен жасалған өзекті оқшаулау.
3. Өткізгіш өзектер шоғырға немесе өзекке біріктіріледі.
4. Гидрофобты өзекті толтыру.
5. Полиэтилентерефталаттан, полиамидтен немесе полиамидтен жасалған белдік оқшаулау
қабаттасуы бар полиэтиленді таспадан.
6. Қалыңдығы кемінде 1,5 мм полиэтиленнен жасалған қаптама.
7. МЕМСТ 7006-72 бойынша "БбШв" типті қорғаныс жабыны.
А. Жастық жоқ.
Б. Қалыңдығы кемінде 0,3 мм мырышталған екі болат таспадан жасалған сауыт.
В. Престелген поливинилхлоридті қорғаныш шлангінің сыртқы жабыны
қалыңдығы кемінде 1,8 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 28,8 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 300 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 12 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+60 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 17 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 547,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 21,0 мм |
| Минималды барабан | № 10 — 410 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 91 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы SBZPBBSHV 21x0,9 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы SBZPBBSHV 21x0.9 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+60 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 12 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 17 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 300 м |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 28,8 Ом/км артық емес |