

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады СБЗПу 30х2х1 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз СБЗПу 30х2х1 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Диаметрі 1,0 мм бір сымды мыс өткізгіш өзек.
2. Номиналды қалыңдығы 0,45 мм полиэтиленнен жасалған өзекті оқшаулау.
3. Қалыптардың өзектерінің өткізгіш жұптары шоғырға немесе өзекке.
4. Гидрофобты өзекті толтыру.
5. Полиэтилентерефталаттан, полиамидтен жасалған белдік оқшаулау,
полиэтиленнен, қағаздан немесе ПВХ жабындары бар таспалар
немесе ПВХ пластикаттан жасалған экструдталған оқшаулау.
6. Жалпы қалыңдығы кемінде 3,5 мм қалыңдатылған суыққа төзімді қос қабық,
ал ПВХ—дан жасалған белдік экструдталған оқшаулау жағдайында - кемінде 3,2 мм:
— полиэтиленнен жасалған ішкі қабық;
— қалыңдығы кемінде 1,5 мм полиэтиленнен жасалған сыртқы қабық.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 23,3 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 300 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+60 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 17 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 974,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 30,5 мм |
| Минималды барабан | № 10 — 195 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 51 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы СБЗПу кабелі 30х2х1,0 сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
СБЗПу 30х2х1,0 жоғары сапалы кабелін Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27% жеңілдікпен жеткізу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+60 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 7 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 17 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 300 м |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 23,3 Ом/км артық емес |