
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ТППэп 200х2х0,5 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ТППэп 200х2х0,5 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды диаметрі 0,5 мм бір сымды мыс өткізгіш өзек.
2. Номиналды қалыңдығы 0,25 мм полиэтиленнен жасалған өзектің үздіксіз оқшаулауы.
3. Қабаттардың өзектерінің өткізгіш жұптары шоғырға немесе өзекке, номиналды санға
кабельдегі бу — 200, жұптардың нақты саны — 201.
4. Синтетикалық немесе мақта-мата жіптерден жасалған буманың бекіткіш орамасы
немесе синтетикалық таспалар.
5. Полиамидтен, полиэтиленнен, полиэтилентерефталаттан жасалған белдік оқшаулау
немесе қабаттасуы бар ПВХ таспалары.
6. Номиналды диаметрі 0,4...0,5 мм қалайыланған мыс контактілі сым.
7. Қалыңдығы кемінде 0,1 мм алюминий-полимерлі таспадан жасалған экран.
8. Номиналды қалыңдығы 3,5 мм полиэтиленнен жасалған қаптама.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 225 немесе 145 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 315 немесе 200 жылы |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 90±6 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 250 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 15%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+60 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 20 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 358,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 34,0 мм |
| Минималды барабан | № 14 — 550 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 36 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ТППэп 200х2х0,5 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы 200x2x0.5 TPPep кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+60 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 15%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 225 немесе 145 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 315 немесе 200 жылы |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 20 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 250 м |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 90±6 Ом/км артық емес |