
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ТППэпСБ 200х2х0,4 кабелін сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ТППэпСБ 200х2х0,4 кабеліне жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды бір сымды мыс өткізгіш өзек
диаметрі 0,4 мм.
2. Номиналды қалыңдығы 0,25 мм полиэтиленнен жасалған өзектің үздіксіз оқшаулауы.
3. Өткізгіш жұп өзекшелер өзекшелерді шоғырға немесе ылғалға төзімді өзекке айналдырады,
кабельдегі жұптардың номиналды саны — 200, жұптардың нақты саны — 201.
4. Өзектің бос кеңістігі гидрофобты толтырғышпен толтырылған.
5. Синтетикалық немесе мақтадан жасалған жіптерден жасалған бекіткіш орам
немесе синтетикалық таспалар.
6. Полиамидті, полиэтиленді немесе полиэтилентерефталатты таспалардан жасалған белдік оқшаулау.
Қағаз-полиэтилен таспалардан жасалған белдік оқшаулауға рұқсат етіледі
немесе қалыңдығы 1 мм-ден аспайтын полиэтиленнен жасалған экструдталған қабық.
7. Гидрофобты толтырғыштың қабаты.
8. Номиналды диаметрі 0,4...0,5 мм қалайыланған мыс контактілі сым.
9. Қалыңдығы кемінде 0,1 мм алюминий-полимерлі таспадан жасалған экран.
10. Номиналды қалыңдығы 2,0 мм полиэтиленнен жасалған қаптама.
11. МЕМСТ 7006-72 бойынша "Б" типті қорғаныс жабыны.
А. Қалыңдығы кемінде 1,0 мм жастық:
— сіңдірілген креп-қағаз немесе кабель;
— битумды құрам немесе битум.
B. Қалыңдығы кемінде 0,5 мм мырышталған болаттан немесе болаттан жасалған екі таспадан жасалған сауыт.
В. Қалыңдығы кемінде 2,0 мм сыртқы жабын:
— битумдық құрам немесе битум, немесе тұтқыр жабыстырғыш құрам;
— сіңдірілген кабельді иірімжіп немесе штапельді талшықтан жасалған шыны иірімжіп;
— битумдық құрам немесе битум, немесе тұтқыр жабыстырғыш құрам;
— кабель орамдарының жабысып қалуынан қорғайтын жабын.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 225 немесе 145 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 315 немесе 200 жылы |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 139±9 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 250 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 15%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 12 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 25 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 2 136,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 43,3 мм |
| Минималды барабан | № 16 — 190 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 23 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ТППэпСБ 200х2х0,4 кабелі сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы TPPepZB 200x2x0.4 кабелін сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+50 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 100 м кесектермен 15%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 12 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 225 немесе 145 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 315 немесе 200 жылы |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 25 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 250 м |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 139±9 Ом/км артық емес |