



111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады БПВЛЭ 6 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз БПВЛЭ 6 сымына жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 6,0 мм бір көп сымды өткізгіш өзек2, бұралған
номиналды диаметрі 0,32 мм жеті сымды стренгтері бар қалайыланған 77 мыс сымнан
3+8 жүйесі бойынша.
2. Номиналды қалыңдығы 0,5 мм ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау.
3. Тығыздығы кемінде 90% антисептикалық ширатылған мақта-мата иірімжіптен жасалған өрім%,
этилцеллюлоза немесе нитролакпен қапталған.
4. Беткі диаметрі 0,12...0,26 мм қалайыланған мыс сымдардан өрілген экран
тығыздығы кемінде 70%.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 2000 Гц дейінгі 250 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 500 Жылы |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 3,3 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 0,01 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 15 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+70 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 12 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 117,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 7,0 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 840 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 427 м |
| Масса калькуляторы | — |
БПВЛЭ 6,0 сымының тауар бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы BPVLE 6.0 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+70 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 2000 Гц дейінгі 250 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 500 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 0,01 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 12 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 15 м |
| Өткізгіштің электрлік кедергісі | 3,3 Ом/км артық емес |