

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ВПВ 120 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ВПВ 120 сымына жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 120 мм бір көп сымды мыс өткізгіш өзек2,
МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2 сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 1,6 мм полиэтиленнен жасалған оқшаулау.
3. МЕМСТ 23286-78 бойынша Обп-2 санатына сәйкес келетін ПВХ пластиктен жасалған қабық,
номиналды қалыңдығы 1,7 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 660 В |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 2500 мОм·км |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 7 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Рұқсат етілген жұмыс қысымы | 7,09 мПа, 70 атм |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+65 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 6 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 300,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 21,6 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 105 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 38 м |
| Масса калькуляторы | — |
ВПВ 120 – 660В сымының тауар бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%–ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы ERW 120 - 660V сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+65 °C |
| Рұқсат етілген жұмыс қысымы | 7,09 мПа, 70 атм |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2500 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 7 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 660 В |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 2500 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 6 жыл |