

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ҰҚЖ сымы 1,5 сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз жеткізу арқылы ҰҚЖ 1,5 сымына тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 1,5 мм бір көп сымды мыс өткізгіш өзек2,
МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2 сыныпқа сәйкес.
2. МЕМСТ 23286-78 бойынша Ип-1 санатына сәйкес келетін полиэтиленнен жасалған оқшаулау,
номиналды қалыңдығы 0,6 мм.
3. МЕМСТ 23286-78 бойынша Обп-2 санатына сәйкес келетін полиэтиленнен жасалған қаптама,
номиналды қалыңдығы 1,2 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2000 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1000 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 90 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 7 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Рұқсат етілген жұмыс қысымы | 7,09 мПа, 70 атм |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+80 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 6 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 31,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 5,7 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 840 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 612 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы Сым ҰҚЖ 1,5 сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы ҰҚЖ 1,5 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+80 °C |
| Рұқсат етілген жұмыс қысымы | 7,09 мПа, 70 атм |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2000 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 7 м кесектермен 5%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1000 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 6 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 90 м |