

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады МА 16 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз МА 16 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Номиналды диаметрі 1,04 мм болатын он тоғыз мыс сым,
жүйе бойынша бумаға бұралған 1+6+12.
| Сымның электрлік кедергісі | 1,2 Ом/км артық емес |
| Максималды ток жүктемесі | 92 А |
| Сымның үзілу күші | кемінде 6130 Н |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 25 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 100 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+55 °C |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 10 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 150,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 5,2 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 1060 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 333 м |
| Масса калькуляторы | — |
Сым МА 16 тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы MA 16 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+55 °C |
| Максималды ток жүктемесі | 92 А |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 25 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 100 мм |
| Сымның үзілу күші | кемінде 6130 Н |
| Қызмет ету мерзімі | кемінде 10 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |
| Сымның электрлік кедергісі | 1,2 Ом/км артық емес |