


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПВ3 1 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПВ3 1 сымына жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір көп сымды мыс өткізгіш өзек номиналды
қимасы 1,0 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 2...4 сыныпқа сәйкес.
2. ПВХ пластикаттан жасалған бір немесе екі қабатты оқшаулау
жалпы номиналды қалыңдығы 0,6 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц-ке дейінгі 450/750 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 15 мин |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 17 А |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1 мОм·км |
| Оқшаулау кедергісі 70 °С кезінде | кемінде 0,01 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+70 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 14,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 3,0 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 3 571 м |
| Масса калькуляторы | — |
ПВ3 1,0 сымы тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PV3 1,0 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 15 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+70 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 17 А |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2500 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц-ке дейінгі 450/750 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1 мОм·км |
| Оқшаулау кедергісі 70 °С кезінде | кемінде 0,01 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |