

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПВС 3х0,75 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПВА 3х0,75 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Сәйкес келетін үш көп сымды мыс немесе қалайыланған мыс өткізгіш өткізгіштер
МЕМСТ 22483-2012 бойынша 5-сыныпқа, номиналды қимасы 0,75 мм2.
2. Номиналды қалыңдығы 0,6 мм поливинилхлоридті пластикаттан жасалған өзекті оқшаулау.
3. Бұралған өткізгіш өзектерді синтетикалық пленкамен жабуға рұқсат етіледі.
4. Тамырлар арасындағы саңылауларды толтыра отырып, поливинилхлоридті пластикаттан жасалған қаптама
номиналды қалыңдығы 0,8 мм.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды ток жүктемесі | 6,0 А артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 40 мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −25…+40 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 10 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 62,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 6,4 мм |
| Минималды барабан | № 6 |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 806 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ПВС сымы 3х0,75 сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PVS 3x0.75 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −25...+40 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 40 мм |
| Номиналды ток жүктемесі | 6,0 А артық емес |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 10 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |