


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПНСВ 1х1,2 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПНСВ 1х1,2 сымына жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды диаметрі 1,2 мм бір сымды болат өткізгіш өзек.
2. Номиналды қалыңдығы 0,8 мм ПВХ пластиктен немесе полиэтиленнен жасалған оқшаулау.
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| Талсымның номиналды электрлік кедергісі | 0,15 Ом/м |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1,0 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | 110 м немесе одан еселік |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 5 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 16 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 16,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 2,8 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 3 125 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы ПНСВ сымы 1х1,2 сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы ПНСВ 1х1,2 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 80 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 5 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| Талсымның номиналды электрлік кедергісі | 0,15 Ом/м |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1,0 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 16 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | 110 м немесе одан еселік |