

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПТГВ-М 1х0,75+1х1,5 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПТГВ-М 1х0,75+1х1,5 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 0,75 мм бір жеті сымды өткізгіш мыс өзек2,
номиналды диаметрі 0,37 мм сымдардан бұралған.
Номиналды қимасы 1,5 мм константаннан жасалған бір жеті сымды өткізгіш өзек2,
номиналды диаметрі 0,5 мм сымдардан бұралған.
2. Номиналды қалыңдығы 0,7 мм ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау.
3. Өткізгіш өзектер бір жазықтықта параллель төселген.
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Мыс өзегінің кедергісі 20 °С температурада | 27,14 Ом/км артық емес |
| Константаннан 20 °С температурада өзектің кедергісі | 392,38 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 50-ден 100 м-ге дейінгі кесектерде 25%-дан артық емес |
| 10-нан 50 м-ге дейінгі кесектерде 10%-дан артық емес | |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+70 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 33,2 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 2,9х6,3 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 506 м |
| Масса калькуляторы | — |
ПТГВ-М 1х0,75+1х1,5 сым тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PTGV-M 1x0,75+1x1,5 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+70 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 10-нан 50 м-ге дейінгі кесектерде 10%-дан артық емес|50-ден 100 м-ге дейінгі кесектерде 25%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Константаннан 20 °С температурада өзектің кедергісі | 392,38 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1 мОм·км |
| Мыс өзегінің кедергісі 20 °С температурада | 27,14 Ом/км артық емес |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |