
111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПТП 2х1,8 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПТП 2х1,8 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Екі бір сымды мырышталған болат өткізгіш өткізгіштер
номиналды диаметрі 1,8 мм.
2. Номиналды қалыңдығы 0,6 мм полиэтиленнен жасалған өзекті оқшаулау.
3. Өткізгіш өзектер бөлгішпен бір жазықтықта параллель төселген
олардың арасындағы негіз номиналды ені 2,0 мм және номиналды қалыңдығы 0,5 мм.
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| 20 °С кезінде талсымның кедергісі | 70 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5000 мОм·км |
| Оқшауланған өзектің үзу күші | кемінде 1764 Н |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 150 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+60 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 10 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 49,2 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 3,0х8,0 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 016 м |
| Масса калькуляторы | — |
ПТП 2х1,8 сым тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PTPZH 2x1,8 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+60 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1500 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Оқшауланған өзектің үзу күші | кемінде 1764 Н |
| 20 °С кезінде талсымның кедергісі | 70 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5000 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 10 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 150 м |