

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПТПЕ-МК 2х1,5 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз ПТПЕ-МК 2х1,5 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды қимасы 1,5 мм бір жеті сымды өткізгіш мыс өзек2,
номиналды диаметрі 0,5 мм сымдардан бұралған.
Номиналды қимасы 1,5 мм копельден жасалған бір жеті сымды өткізгіш өзек2,
номиналды диаметрі 0,5 мм сымдардан бұралған.
2. Полиэтилентерефталатты үлбірден орау түріндегі оқшаулау
номиналды қалыңдығы 0,1 мм қабаттасумен.
3. Полиэфирлі жіптерден жасалған бекіткіш орам.
4. Өткізгіш өзектер бір жазықтықта параллель төселген.
5. БФ желімімен сіңдірілген полиэфирлі жіптерден жасалған өрім.
6. Номиналды диаметрі 0,18 мм-ден аспайтын қалайыланған мыс сымнан өрілген экран.
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1000 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Мыс өзегінің кедергісі 20 °С температурада | 14,2 Ом/км артық емес |
| Копельден жасалған талсымның кедергісі 20 °С кезінде | 456 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 20 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 30%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+120 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 42,1 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 3,5х5,2 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 187 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы PTPE-MK 2x1,5 сымы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PTPE-MK 2x1,5 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+120 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1000 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 30%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Копельден жасалған талсымның кедергісі 20 °С кезінде | 456 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 1 мОм·км |
| Мыс өзегінің кедергісі 20 °С температурада | 14,2 Ом/км артық емес |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 20 м |