

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады PTFDE-NM-MT 2x0,5 сымын сатып алыңыз қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз PTFDE-NM-MT 2x0,5 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Никель-мыс қорытпасынан жасалған бір көп сымды өткізгіш өзек, номиналды
қимасы 0,5 мм2, номиналды диаметрі 0,3 мм 7 сымнан бұралған.
Мыс-титан қорытпасынан жасалған бір көп сымды өткізгіш өзек, номиналды
қимасы 0,5 мм2, номиналды диаметрі 0,3 мм 7 сымнан бұралған.
2. Фторопласттан жасалған үлдірлермен орау түріндегі оқшаулау-4 жиынтық номиналдық
қалыңдығы 0,24 мм.
3. Шыны жіптерден орау.
4. Кремний органикалық лакпен сіңдірілген шыны жіптерден жасалған өрім.
5. Диаметрі 0,18 мм-ден аспайтын қалайыланған мыс сымнан өрілген экран,
параллель салынған екі талсымға салынған.
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1000 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5 мОм·км |
| Қорытпадан жасалған өзектің кедергісі НМ 20 °С кезінде | 646,74 Ом/км артық емес |
| Қорытпадан жасалған өзектің кедергісі МТ 20 °С кезінде | 227,56 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 20 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 30%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+250 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 27,6 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 3,0х5,2 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 811 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы PTFDE-NM-MT 2x0,5 сымы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
PTFDE-NM-MT 2x0.5 жоғары сапалы сымды Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27% жеңілдікпен жеткізу арқылы сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+250 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1000 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 30%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Қорытпадан жасалған өзектің кедергісі МТ 20 °С кезінде | 227,56 Ом/км артық емес |
| Қорытпадан жасалған өзектің кедергісі НМ 20 °С кезінде | 646,74 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 20 м |