

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПТФ-НМ 2,5 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз жеткізіліммен PTF-NM 2,5 сымына тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Никель-мыс қорытпасынан жасалған бір көп сымды өткізгіш өзек, номиналды
қимасы 2,5 мм2, номиналды диаметрі 0,4 мм 19 сымнан бұралған.
2. Фторопласттан жасалған үлдірлермен орау түріндегі оқшаулау-4 жиынтық номиналдық
қалыңдығы 0,24 мм.
3. Шыны жіптерден орау.
4. Кремний органикалық лакпен сіңдірілген шыны жіптерден жасалған өрім.
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1000 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5 мОм·км |
| 20 °С кезінде талсымның кедергісі | 129,17 Ом/км артық емес |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 20 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 30%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+250 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 28,6 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 3,3 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 1 748 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы PTF-NM 2,5 сымы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PTF-NM 2,5 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 1 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+250 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 1000 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 5 м кесектермен 30%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| 20 °С кезінде талсымның кедергісі | 129,17 Ом/км артық емес |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 20 м |