

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады ПуВ 1 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз жеткізу арқылы PuV 1 сымына тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір сымды мыс немесе мыс қалайыланған номиналды өткізгіш өзек
қимасы 1,0 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 1-сыныпқа сәйкес.
2. Оқшаулағыштың астындағы өзектің үстіне орама немесе пленка түріндегі сепараторға рұқсат етіледі.
3. Номиналды қалыңдығы 0,6 мм поливинилхлоридті пластикаттан жасалған оқшаулау.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц-ке дейінгі 450/750 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 17 А |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5 мОм·км |
| Оқшаулау кедергісі 70 °С кезінде | кемінде 0,011 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50…+65 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 14,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 2,3 мм |
| Минималды барабан | № 6 — 1650 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 3 571 м |
| Масса калькуляторы | — |
ПУВ 1,0 сымы тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы PuV 1.0 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −50...+65 °C |
| Ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 17 А |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 70 °C |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 20 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц-ке дейінгі 450/750 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 1000 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 5 мОм·км |
| Оқшаулау кедергісі 70 °С кезінде | кемінде 0,011 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 15 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 100 м |