

111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады РКГМ 120 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз РКГМ 120 сымына жеткізіліммен тапсырыс беру Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Бір көп сымды мыс өткізгіш өзек номиналды
қимасы 120 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 3 немесе 4 сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 1,8 мм кремний органикалық резеңкеден жасалған оқшаулау.
3. Эмальмен немесе ыстыққа төзімді лакпен сіңдірілген шыны талшықтан жасалған өрім.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 660 В |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2500 В |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 90 мОм·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 1,5 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 2 сыртқы диаметр |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+180 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 8 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 1 280,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 21,3 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 105 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 39 м |
| Масса калькуляторы | — |
РКГМ 120 сымының тауар бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы РКГМ 120 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+180 °C |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2500 В |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 1,5 м кесектермен 10%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 2 сыртқы диаметр |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 660 В |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 90 мОм·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 8 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |