


111,11 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады РПШ 14х0,75 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз РПШ 14х0,75 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Номиналды он төрт көп сымды мыс өткізгіш өткізгіштер
қимасы 0,75 мм2, МЕМСТ 22483-2012 бойынша 4-сыныпқа сәйкес.
2. Номиналды қалыңдығы 0,8 мм резеңкеден жасалған оқшаулау.
3. Синтетикалық пленканы бұралған өзектерге салуға болады.
4. Номиналды қалыңдығы 1,8 мм резеңкеден жасалған қабық.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2 кВ |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 110 ХКҚҰ·км |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 10 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 65 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40…+60 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 8 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 350,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 16,0 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 200 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 142 м |
| Масса калькуляторы | — |
РПШ 14х0,75 сым тауарының бағасы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы RPSH 14x0.75 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысты біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сынақ кезіндегі ұсталу уақыты | 5 мин |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −40...+60 °C |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 65 °С |
| Сынақтық ауыспалы кернеу | Жиілігі 50 Гц 2 кВ |
| Партиядағы шағын өлшемдер | 10 м кесектермен 20%-дан артық емес |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 400 Гц дейінгі 380 В |
| Номиналды тұрақты кернеу | 700 Жылы |
| 20 °С кезінде оқшаулау кедергісі | кемінде 110 ХКҚҰ·км |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 8 жыл |
| Құрылыстың ұзындығы | кемінде 50 м |