

999,99 ₸/м
Көтерме бағаны көрсетуСайттағы минималды тапсырыс сомасы — 100 000 ₸
Компания ХХІ КВАНТ ұсынады СИП-4 2х35 сымын сатып алу қоймада немесе тапсырыс бойынша бізде тиімді бағамен. Бізде сіз сапалы өнімді көтерме бағамен тікелей делдалсыз аласыз. Барлық позицияларда Сертификаттар мен сапа төлқұжаттары бар.
Сіз аласыз СИП-4 2х35 сымына жеткізіліммен тапсырыс беріңіз Қазақстанның кез келген өңіріне: Қарағанды, Алматы, Астана, Шымкент, Орал, Қостанай, Павлодар, Ақтау, Өскемен және т.б. Біз сенімді логистиканы және жылдам жеткізуді қамтамасыз етеміз. Тапсырысты сайт арқылы рәсімдеңіз kzcable.kz немесе нөмір бойынша кеңес алу үшін менеджерге хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
1. Екі негізгі дөңгелек көп сымды тығыздалған
номиналды қимасы 35 мм алюминий өзектер2.
2. Жарықпен тұрақтандырылған айқаспалы полиэтиленнен жасалған оқшаулау
номиналды қалыңдығы 1,3 мм.
3. Негізгі өзектер сымға оң бағытта бұралған.
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 0,6/1 кВ |
| Импульстік кернеуді сынау | 20 шаршы метр |
| Алюминийдің созылуға беріктігі | кемінде 120 мПа |
| Негізгі өзектердің электрлік кедергісі | 0,868 Ом/км артық емес |
| Негізгі өзектердің ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 160 А |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 3,2 мың |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °С |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | қысқа тұйықталу кезінде 250 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60…+50 °C |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 40 жыл |
| Есептік салмақ (салмақ) | 255,0 кг/км |
| Сыртқы диаметрі | 20,0 мм |
| Минималды барабан | № 8 — 130 м |
| Шығанақтағы ең үлкен ұзындық | 196 м |
| Масса калькуляторы | — |
Тауардың бағасы СИП-4 2х35 сымы сатып алу көлеміне, төлем шарттарына, жеткізу шарттарына байланысты. Компания ХХІ КВАНТ ынтымақтастықтың тиімді шарттарын, жеңілдіктердің икемді жүйесін, төлемді 60 күнге дейін кейінге қалдыруды және мекемеге жылдам жеткізуді ұсынады.
Құнын есептеу үшін - бізге өтінім жіберіңіз WhatsApp немесе менеджерлерімізге нөмір бойынша хабарласыңыз +7 (747) 191-70-02
Қазақстан бойынша сенімді жеткізушіден 27%-ға дейінгі жеңілдікпен жоғары сапалы SIP-4 2x35 сымын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз - тапсырысыңызды біздің сайтта орналастырыңыз kzcable.kz дәл қазір.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түрі | Кабель |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Номиналды айнымалы кернеу | жиілігі 50 Гц 0,6/1 кВ |
| Негізгі өзектердің рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы | 3,2 мың |
| Өзектерді жылытудың рұқсат етілген температурасы | 90 °С |
| Иілудің ең аз радиусы | 10 сыртқы диаметрлер |
| Құрылыстың ұзындығы | тұтынушының тапсырысы бойынша |
| Өзектерді жылытудың максималды температурасы | қысқа тұйықталу кезінде 250 °С |
| Қызмет ету мерзімі | өндірілген күннен бастап кемінде 40 жыл |
| Жұмыс температурасының диапазоны | −60...+50 °C |
| Импульстік кернеуді сынау | 20 шаршы метр |
| Негізгі өзектердің ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемесі | 160 А |
| Негізгі өзектердің электрлік кедергісі | 0,868 Ом/км артық емес |
| Алюминийдің созылуға беріктігі | кемінде 120 мПа |